Prezenty na Dzień Dziecka DIY. Meble, zabawki, gadżety - zrób to sam

Prezenty na dzień dziecka DIY
Prezenty na dzień dziecka DIY
Wielkimi krokami zbliża się 1 czerwca, czyli ulubiony dzień wszystkich dzieci. (Nie tylko) nasze pociechy będą domagały się w tym dniu jakiegoś specjalnego upominku. Dlaczego nie zrobić go samemu? Zainspiruj się pomysłami naszych prowadzących!

1 czerwca - chyba nikomu nie trzeba przypominać, co to za data. Przede wszystkim pamiętają o tym dzieci, które tego dnia (w 2020 roku będzie to poniedziałek) liczą na wszelkiej maści niespodzianki oraz upominki. Zawód czy rozczarowanie - tego z pewnością nie chcemy zobaczyć na ich twarzach. Zanim jednak popędzimy do sklepów, zastanówmy się, czy nie lepiej (a przede wszystkim taniej) zrobić czegoś samemu, własnymi rękami?

Na brak pomysłów nie można narzekać. Nasi prowadzący zawsze mają ich wiele i w swoich programach starają się zainspirować do działania. Zaprezentowali już wiele propozycji, nie tylko na zabawki, na DIY, które ucieszą nasze dzieci.

Przoduje w tym oczywiście Darek Wardziak ("Darek Solo") oraz Dorota Szelągowska (m.in. "Dorota inspiruje"), którzy zawsze mają mnóstwo pomysłów, jak urządzić dziecięce wnętrze. Do stworzenia własnoręcznie wykonywanych prezentów zawsze stara się też nas namówić Jimi Ogden ("Rzeczy Od-nowa"). Czemu nie spróbować?

Niektóre z naszych propozycji na prezenty na dzień dziecka DIY:

podziel się: