Świąteczny klimat zamknięty w jednym pudełku

Świąteczny klimat zamknięty w jednym pudełku
Świąteczny klimat zamknięty w jednym pudełku

Żeby wprowadzić do domu świąteczny nastrój, wcale nie trzeba przez resztę roku magazynować kilku kartonów z ozdobami świątecznymi. Wystarczy jedno pudełko z przemyślaną zawartością, by w kilka chwil odmienić salon i wprowadzić do niego świąteczną atmosferę.

W pudełku nie powinno zabraknąć małych dekoracji, które możesz wyeksponować na półkach - np. choinek (nawet takich ze szczotek do butelek). Z zachowanych przez Ciebie najpiękniejszych kartek świątecznych (najlepiej takich, które otrzymałeś od najważniejszych dla Ciebie osób i które będą budziły miłe skojarzenia, za każdym razem, gdy na nie spojrzysz) możesz stworzyć na ścianie świąteczną galerię. Ozdobna zastawa stołowa doda elegancji nawet najmniejszemu stolikowi. Girlanda z papierowych gwiazdek doda wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, a przy tym bardzo łatwo się przechowuje, bo gwiazdki składają się w nieduże trójkąty. Nieodzownym elementem kojarzącym się ze świętami są także zielone girlandy. Również zajmują niewiele miejsca w pudełku do przechowywania, a szybko wprowadzą świąteczny nastrój do wnętrza.

Wygląd kanapy łatwo zmienisz dzięki poszewkom w bożonarodzeniowe i zimowe wzory. Włóż w nie poduszki, których używasz na co dzień.

Na koniec z pudełka wyjmij wieniec świąteczny i skarpety na prezenty.

Spakowanie tych wszystkich dekoracji po świętach zajmie Ci tylko chwilę!

podziel się: