Los potrafi zaskoczyć. Ubezpiecz mienie przed nieprzewidzianymi zdarzeniami!

Rodzina maluje ścianę
Ubezpieczenie DOM w LINK4 - kuchnia
Podłoga zalana wodą z pękniętej rury, pożar wywołany przepięciem w gniazdku, uszkodzony podczas burzy dach… Znasz to? W LINK4 możesz ubezpieczyć się przed tymi i wieloma innymi nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi.

Obecnie niewiele rzeczy jest pewnych, a sytuacja wokół nas potrafi zmieniać się jak w kalejdoskopie. Codziennie jesteśmy bombardowani mało optymistycznymi informacjami o pandemii i kryzysie gospodarczym. Martwimy się o zdrowie i pracę, bo ich stan w dużej mierze zależy od czynników zewnętrznych i innych ludzi. Strach przed nieznanym często spędza nam sen z powiek. Warto więc zadbać o to, by zapewnić sobie spokój chociaż w tych obszarach naszego życia, w których jest to możliwe.

Z listy rzeczy, o które się martwisz, możesz na przykład wykreślić dom i mieszkanie, bo poczucie bezpieczeństwa da Ci ubezpieczenie mienia od wszelkiego ryzyka w LINK4. Już nie musisz się zastanawiać, czy Twoje ubezpieczenie obejmuje jakieś zdarzenie, które Ci się przytrafiło, bo w LINK 4 Twoje mienie jest zabezpieczone przed wszystkimi zdarzeniami losowymi (z wyjątkiem przypadków jasno wskazanych w ogólnych warunkach ubezpieczenia).

Ubezpieczenie DOM w LINK4
Ubezpieczenie DOM w LINK4

Ubezpieczenie DOM w LINK4

Ochrona ubezpieczeniowa w LINK4 obejmuje między innymi pożar nieruchomości wywołany przepięciem w gniazdku elektrycznym, zalanie spowodowane uszkodzoną uszczelką w pralce lub pękniętą rurą pod zlewem. Odszkodowanie otrzymasz także, gdy w wyniku burzy lub intensywnego wiatru konar drzewa uszkodzi Twój dom lub wybije szybę w oknie. Jeśli mieszkasz w domu jednorodzinnym, LINK4 obejmie ubezpieczeniową ochroną jego ściany przed niechcianym graffiti, a także − co szczególnie istotne dla osób mieszkających pod lasem czy w pobliżu zagajników − poniesie odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez dzikie zwierzęta, np. zniszczenie ogrodzenia. Dzięki ubezpieczeniu od nieprzewidzianych wypadków losowych możesz spać spokojnie i nie martwić się o swoje mienie.

Pełną listę zdarzeń losowych, w wyniku których możesz liczyć na pomoc ubezpieczyciela, znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia DOM dostępnych na www.link4.pl. Pamiętaj, żeby zapoznać się także z limitami, ograniczeniami i wyłączeniami odpowiedzialności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie DOM w LINK4. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na www.link4.pl.

Artykuł powstał przy współpracy z LINK4.

podziel się: