Inspiracje ze "Zgłoś remont": mieszkanie w loftowym stylu, z nową kuchnią, łazienką i wielofunkcyjnym salonem

Mieszkanie Asi i Mateusza po metamorfozie
"Zgłoś remont": mieszkanie Asi i Mateusza przed i po metamorfozie. S06E01
W 1. odcinku 6. sezonu "Zgłoś remont" Krzysztof Miruć wyremontował całe mieszkanie Asi i Mateusza, którzy początkowo planowali jedynie remont kuchni i lifting łazienki.

Największym problemem Asi i Mateusza była kuchnia - zniszczona, z dziwnym, niepraktycznym podestem i kompletnie nie w ich stylu. Nie do końca zadowoleni byli też z niedawno remontowanej łazienki - tam wykończona została połowa pomieszczenia, a reszta wyglądała jak z innego mieszkania: niezorganizowana i zabałaganiona. Choć para była zadowolona z dotychczasowego wyglądu swojego salonu, Krzysztof namówił ich, by także i to pomieszczenie odnowić. Metamorfozę przeszło więc całe nieduże mieszkanie Asi i Mateusza.

Zgłoś remont: mieszkanie Asi i Mateusza po metamorfozie
Całe mieszkanie Asi i Mateusza jest teraz spójne i utrzymane w jednym - loftowym stylu.
Szersze niż tradycyjnie blaty zwiększają powierzchnię roboczą w kuchni, a szkło między szafkami dodaje kuchni elegancji.
Część wypoczynkowa salonu została wyodrębniona od reszty pomieszczenia za pomocą podłogi we wzór jodełki francuskiej. Ścianka z metalu i szkła oddziela część do pracy.
Znajdujące się za ścianką miejsce do pracy stanowi w pełni wyposażone domowe biuro Mateusza.
+5
Zobacz galerię

Zgłoś remont: mieszkanie Asi i Mateusza po metamorfozie

Loftowa wielofunkcyjna przestrzeń zastąpiła niespójne i nieco zagracone wnętrze. Stara, nieciekawa kuchnia zmieniła się w zachęcające do gotowania miejsce z mnóstwem szafek i schowków. Wydzielony podłogą kącik wypoczynkowy zaprasza teraz do spoczynku na sofie przed telewizorem, a ścianka oddzielająca miejsce do pracy zapewnia nieco intymności. Łazienka również zmieniła się nie do poznania. Zamiast straszyć bałaganem, lśni nowością i zachwyca funkcjonalnymi rozwiązaniami.

Produkty wykorzystane przez Krzysztofa w aranżacji tego mieszkania oraz dodatki, które mogą Ci się spodobać, kupisz przez aplikację Insbay

podziel się: