Magdalena Tacik i Karol Paciorek

Najlepsi testerzy domowych gadżetów

Magdalena Tacik – prezenterka telewizyjna posiadająca wieloletnie doświadczenie i profesjonalny warsztat. Z wykształcenia dziennikarka oraz nauczycielka języka angielskiego. Jako jedna z nielicznych dziennikarek w Polsce miała okazję uczestniczyć w prestiżowych warsztatach zawodowych. Od trzech lat związana jest ze stacją TVN Style. Jest również wokalistką zespołów Soul City i Opole Gospel Choir. Od pół roku spełnia się w roli mamy małej Emilii.
Karol Paciorek to popularny youtuber, który lubi brać życie pod lupę. Baczny obserwator i komentator rzeczywistości. Ulubiona przyprawa – ironia. Ulubione miejsce w przestrzeni – punkt widzenia. Mężczyzna z poczuciem humoru, ale nie humorzasty. Nikogo nie trzyma na dystans, chociaż ma dystans do siebie. Błyskotliwie inteligentny, ale nie nabiera się na błyskotki. Chętnie testuje gadżety, choć nie jest gadżeciarzem.
Karola, jak każdego faceta, interesują nowinki techniczne, ale nie przekona się do żadnej, jeśli nie będzie użyteczna. Zanim Karol powie o czymś: „musisz to mieć", będzie to badał, sprawdzał i poddawał ocenie – chłodnej, choć jest bardzo ciepłym człowiekiem.