Akcja aranżacja

Akcja aranżacja
Akcja aranżacja
Nowy program HGTV dla tych, którzy chcą odświeżyć swoje lokum, ale nie mają dużego budżetu lub po prostu nie mogą wprowadzać zbyt znaczących zmian w wynajmowanych wnętrzach.

Nie każdego stać na zakup własnego mieszkania. Z roku na rok wzrasta liczba wynajmowanych nieruchomości. To oczywiste, że każdy chce przeznaczyć na remont jak najmniej środków, ale jednocześnie marzy, żeby jego dom był przytulny i funkcjonalny. Jak to zrobić bez inwestowania wielkich pieniędzy?

To najlepiej wie Maria Semczyszyn, która zawodowo zajmuje się home stagingiem, czyli stylizacją i metamorfozami mieszkań za nieduże pieniądze. Prowadząca program ma jedynie trzy dni, żeby na nowo zaaranżować wybraną nieruchomość. Tu nie ma też miejsca na żadne finansowe szaleństwa. Maria musi się zmieścić w mocno ograniczonym budżecie.

Widzowie HGTV szybko przekonają się, jak pozornie nieistotne zmiany mogą przyczynić się do fantastycznego i zaskakującego efektu końcowego!

W 6. ODCINKU:

Przed nami szósty odcinek programu "Akcja aranżacja". Tym razem przed Marią Semczyszyn niełatwe zadanie. Ola i Michał, czyli bohaterowie finałowego odcinka to para, która zdecydowała się wspólnie zamieszkać i to właśnie nas poprosili o pomoc w zaaranżowaniu wynajmowanego mieszkania. Ola na co dzień pracuje w teatrze, Michał sprzedaje meble biurowe. Ona porzuciła dla niego Kraków i to w Warszawie planują zacząć wspólne życie. Mieszkanie, na które się zdecydowali, znajduje się w odremontowanej kamienicy na Pradze Północ. Utrzymane jest w klasycznym stylu, ozdabiają je gzymsy, sztukateria czy piękne, białe, drewniane drzwi. Mieszkanie ma duży potencjał, wymaga uporządkowania przestrzeni, przemeblowania, odmalowania ścian i gustownej aranżacji. Wszystko, na czym Maria zna się najlepiej!

Motywem przewodnim będzie butelkowa zieleń połączona z jasnymi kolorami. Ola i Michał marzą o wnętrzu minimalistycznym ale z eleganckimi akcentami. Zobaczcie, co tym razem udało nam się stworzyć, nie mający wielkiego budżetu i to tylko w 4 dni!

podziel się: