Dom potrzebny od zaraz

Dom potrzebny od zaraz

Dom potrzebny od zaraz

Dom potrzebny od zaraz

Dom potrzebny od zaraz


PREMIERA: ŚRODA, 2 WRZEŚNIA, 23:00

Kupno nowego domu zaczyna nowy rozdział życia – jak więc wybrać ten jeden jedyny i wyjątkowy bez inwestycyjnej wpadki? W tej dziedzinie stres, niezdecydowanie i nieznajomość rynku to prosta droga do katastrofy. A szczególnie, gdy ma się na to jedynie… tydzień!

Jak dobrze, że bohaterowie nowego programu HGTV „Dom potrzebny od zaraz” nie zostaną z tym sami! W każdym odcinku poznamy jedną rodzinę, stojącą przed niecierpiącą zwłoki decyzją kupna nowego domu. Z pomocą doświadczonych agentów nieruchomości wybiorą jedną spośród kilku proponowanych inwestycji ich marzeń.

Ogród z placem zabaw, dostęp do zatoki, mahoniowe meble w łazience – oczekiwaniom niełatwo sprostać, a do przeprowadzki zostało niewiele czasu! Poznamy małżeństwo, które zamieni słoneczną Kalifornię na dzikie stepy Arizony z powodu nowej pracy w Tucson, emerytowanego żołnierza poszukującego ostatecznego gniazdka dla swojej rodziny w Georgii oraz mężczyznę, który przenosi życie swoje i bliskich do Mesy, by rozpocząć upragniony kurs w akademii policyjnej.

Muszą się spieszyć – wyprowadzka już za kilka dni!

Seria dokumentalna, 1


Zobacz także