"Domowe rewolucje" się rozpoczynają!

Domowe rewolucje
Domowe rewolucje
Domowe rewolucje
Domowe rewolucje

Narzeczeni z warszawskiej Ochoty. Gosia jest freelancerką, osobą, która nie usiedzi w miejscu. Wszędzie jest jej pełno. Pracuje w teatrze jako koordynatorka publiczności, dorabia sobie w produkcjach telewizyjnych jako asystent produkcji. Ma głowę pełna pomysłów, ale... nie do metamorfozy swojego ukochanego M3.

Kuba natomiast jest inżynierem. Pracuje w firmie produkującej sprzęt RTV. W czerwcu czeka ich wielki dzień – ślub. Na razie nie myślą o dziecku, teraz najważniejszy jest dla nich remont.

Gosia jest jak sama o sobie mówi – kucharą. Uwielbia zdrowe jedzenie, prowadzi bloga dla osób, które mają problemy z trawieniem. Problem jest w tym, że nie ma warunków do gotowania, ponieważ ma starą „babciną" kuchnię z niemodnymi meblami i wysłużoną kuchenką. Marzy o pięknej kuchni. A Kuba marzy o tym, żeby jego narzeczona rozwijała swoja pasję i dobrze go karmiła.

Wystrój ich mieszkania woła o pomstę do nieba – wszystko jest tam przypadkowe, a niektóre meble pamiętają PRL. To idealne miejsce na pierwsze "Domowe rewolucje"! Dorota Szelągowska będzie miała tylko kilka dni na metamorfozę całego mieszkania Gosi i Kuby. Czy uda jej się sprostać wymaganiom właścicieli mieszkania? Czy zdąży na czas? Dowiecie się, oglądając pierwszy odcinek "Domowych rewolucji"!

PREMIERA pierwszego odcinka "Domowych rewolucji" w sobotę 7 stycznia o godz. 22:00.

Powtórki odcinka:

niedziela, 8 stycznia, 17:30

poniedziałek, 9 stycznia, 20:00

wtorek, 10 stycznia, 11:00

środa, 11 stycznia, 17:00

podziel się: