Ogród kontra dom

Ogród kontra dom
Ogród kontra dom
Co byś wybrał/-a: piękny dom czy zachwycający ogród?

Gdybyś miał wybór: piękny dom albo oszałamiający ogród, na co byś się zdecydował? Remontowy duet – Carmine Sabatella i Mike Pyle – tworzy fantastyczne przestrzenie, zarówno w samym budynku, jak i wokół niego. To jednak właścicielom pozostawiają decyzję, w którą część zainwestują więcej środków. Czy wybiorą leniwe wieczory na designerskiej kanapie, czy odpoczynek na urokliwym, otoczonym zielenią tarasie? Przekonamy się już wkrótce w HGTV!

Carmine zajmuje się wnętrzem domów, a Mike wszystkim co na zewnątrz. Pracują razem, równoważąc priorytety i budżety klientów, aby finalnie powstała jedna, spójna całość. Jednak duch rywalizacji zawsze daje o sobie znać i każde z nich próbuje przekonać właścicieli do swojej wizji!

W programie poznamy świeżo upieczoną żonę Kim, która chciałaby zamienić kawalerski dom swojego męża w przytulne rodzinne gniazdko. Dodatkowa łazienka i pralnia to absolutne minimum. Jamie wolałby jednak wystrzałowy ogródek z grillem i strefą wypoczynkową. Czy uda się pogodzić oczekiwania obojga małżonków? Prowadzący Carmine i Mike spróbują też wprowadzić nowoczesny styl do tradycyjnego domu aktorki Gabrielle Dennis. Zarówno sama nieruchomość, jak i ogród, desperacko potrzebują zmiany. Carmine będzie walczyć o większy budżet, ale przestrzeń wokół budynku również wymaga gruntownej przebudowy. Czyj koncept okaże się bardziej przekonujący?

Wszystkie produkcje HGTV wzbogacą również bibliotekę tytułów Playera.

podziel się: