Remont bez demolki

Remont bez demolki
Remont bez demolki
Jennifer Todryk łączy sprytne i oszczędne rozwiązania projektowe.

Jeśli marzy Ci się remont, ale wcale nie masz ochoty na wyburzanie i przestawianie ścian, ten program jest właśnie dla Ciebie! Ekspertka od renowacji domów, Jennifer Todryk, łączy sprytne i oszczędne rozwiązania projektowe, dzięki czemu przeprowadza metamorfozy bez żadnych demolek! Niemożliwe? A jednak! Zapraszamy do HGTV!

Pasją Jennifer jest szukanie pomysłów, funkcjonalnych rozwiązań oraz pokazywanie właścicielom potencjału, jaki tkwi w ich nieruchomościach. Poprzez ciekawe aranżacje i często ku wielkiemu zaskoczeniu domowników projektantka zmienia nudne i banalne przestrzenie w przemyślane, oryginalne wnętrza. A wszystko to bez masy pyłu, sprzętu i dużych kosztów!

W programie Jennifer przeprowadzi renowację bungalowu pary spodziewającej się drugiego dziecka. Będzie miała na to tylko trzy tygodnie! Czy uda jej się skończyć remont, który ciągnie się już od sześciu lat? Efekt końcowy z pewnością zaskoczy bohaterów! Kolejni uczestnicy to małżeństwo z dwoma synami i suczką Bellą. Chcieliby unowocześnić część użytkową domu. Czy projektantka zdoła nadać oryginalny i świeży sznyt przestarzałym pomieszczeniom w dwa tygodnie? Czy udowodni, że można na nowo zakochać się w swoim domu bez wydania dużych pieniędzy, bez nerwów i wysiłku, które towarzyszą pełnej rozbiórce?

Wszystkie produkcje HGTV wzbogacą również bibliotekę tytułów Playera.

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 23:00, OD 13 WRZEŚNIA

podziel się: