Trzy pomysły, jeden remont

Trzy pomysły, jeden remont
Trzy pomysły, jeden remont
Tiffany Brooks proponuje uczestnikom projekty aż trzech różnych pomieszczeń!

Wielu z nas chętnie zmieniłoby wystrój wnętrz swego domu, jednak takie remonty niosą za sobą niemałe wydatki. A jeśli już uzbieramy kwotę wystarczającą na metamorfozę, jak zdecydować, na co ją przeznaczyć? Salon, sypialnię, a może łazienkę? Takiego wyboru pomoże dokonać popularna projektantka wnętrz, Tiffany Brooks! Prowadząca zaproponuje uczestnikom programu trzy totalnie odmienne projekty różnych pomieszczeń w ich domach. Na który z nich zdecydują się właściciele?

Tiffany Brooks zajmuje się projektowaniem wnętrz od 10 lat. W nowym programie zachwyci swoimi autorskimi pomysłami i pomoże inwestorom odpowiednio ulokować fundusze zebrane na remont domu. Koszty metamorfozy muszą jednak zmieścić się w kwocie 50 000 dolarów, a właściciele mogą wybrać tylko jedną z fantastycznych propozycji Tiffany!

W programie poznamy m.in. Becky i Alana, małżeństwo, które chciałoby powiększyć przestrzeń na parterze i na piętrze, aby móc spokojnie pomieścić wszystkich domowników. Czy para wybierze nową sypialnię z łazienką, barem kawowym i garderobą, a może salon z otwartą kuchnią i jadalnią? Z kolei rodzina Epsteinów marzy, by nieco unowocześnić część dzienną swojego domu oraz wyremontować strefę prywatną na piętrze. Może jednak, za radą Tiffany, zdecydują się na przekształcenie ogromnej piwnicy w rozrywkowo-wypoczynkowy salon dla całej rodziny?

Wszystkie produkcje HGTV wzbogacą również bibliotekę tytułów Playera.

PREMIERA: NIEDZIELA, 13:00, OD 29 SIERPNIA/12:00, OD 12 WRZEŚNIA

podziel się: