Zarobić na remoncie

kafelek_zarobicnaremoncie
kafelek_zarobicnaremoncie
Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty.

Tarek i Christina powracają do wspólnego remontowania. Mimo, że ich drogi rozeszły się i każde z nich ma swój oddzielny program i podąża swoją ścieżką nie mogli odmówić sobie wspólnego projektowania. Jak za dawnych lat, zobaczymy jak ryzykują wszystko, kupując zniszczone nieruchomości a potem zmieniają je w niesamowite domy dla potencjalnych nabywców. Czy ich inwestycje okażą się trafione? Czy ich remonty okażą się szybkie i przyjemne czy utoną w morzu przeróbek? Jak to wpłynie na ich relacje? Emocji na pewno nie zabraknie.

W 1. ODCINKU:

Tarek i Christina są zainteresowani nieruchomością w ekskluzywnej dzielnicy North Tustin w Kalifornii. To narożna działka z wielkim potencjałem. Kiedy jednak pojawiają się na miejscu, aby obejrzeć dom, okazuje się, że nie są pierwsi. Muszą działać szybko, zanim konkurencja na gorącym rynku nieruchomości ich wyprzedzi.

podziel się: