Totalne remonty Szelągowskiej: Zobacz relację z odcinka specjalnego programu w ICZMP w Łodzi

Totalne remonty Szelągowskiej: Relacja z odcinka specjalnego programu w ICZMP w Łodzi
Źródło: TVN
Dorota Szelągowska i Katarzyna Kolenda-Zaleska opowiedziały o akcji "Zdrowie w głowie" Fundacji TVN i stworzeniu przestrzeni terapeutycznej w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Ekipa programu "Totalne remonty Szelągowskiej" wykonała remont. Obejrzyj relację z otwarcia gabinetów!
"Totalne remonty Szelągowskiej" - odcinek specjalny - Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

W specjalnym odcinku programu "Totalne remonty Szelągowskiej" widzowie mogli zobaczyć, jak powstawała przestrzeń terapeutyczna w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Remont był możliwy dzięki Fundacji TVN oraz sponsorów: Amazon i Castoramy. Było to jedno z największych wyzwań dla Doroty Szelągowskiej i jej współpracowników. Stworzyli miejsce, w którym pacjenci oraz ich rodziny będą mieli zapewnione dogodne warunki do spotkań i leczenia, a lekarze psychiatrzy i terapeuci do swojej ciężkiej pracy.

Efekty remontu i ważną rolę akcji "Zdrowie w głowie" podsumowały Katarzyna Kolenda-Zaleska - prezes Fundacji TVN, Dorota Szelągowska i Ewa Witkowska - psycholog z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Podczas ceremonii otwarcia gabinetów w ICZMP obecni byli także lekarze, pielęgniarki, psychologowie oraz pacjenci i ich rodzice.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się: