13 czerwca - Święto Dobrych (remontowych) Rad

Dorota inspiruje
"Dorota inspiruje" do domowego upcyclingu. Eleganckie ozdoby z niepotrzebnych przedmiotów DIY
13 czerwca obchodzimy Święto Dobrych Rad. A tych na HGTV przecież nie brakuje. Z tej okazji chcemy przypomnieć wam dobre remontowe rady naszych prowadzących: Doroty Szelągowskiej, Mai Popielarskiej, Krzysztofa Mirucia czy Dominika Strzelca.

13 czerwca niesie nam bardzo miłe nietypowe święto. Tego dnia obchodzimy Święto Dobrych Rad. A tych na HGTV nie brakuje. Właściwie w każdym naszym programie możecie się zainspirować, dowiedzieć czegoś oraz skorzystać z doświadczenia i wiedzy naszych prowadzących. Oni sypią dobrymi radami jak z rękawa i to zarówno jeśli chodzi o remonty wnętrz jak i tworzenie ogrodów.

W tym ostatnim ekspertami są Maja Popielarska ("Nowa Maja w ogrodzie"), Dominik Strzelec ("Polowanie na ogród") czy Izabela Szarmach i Olga Piórkowska ("Wymarzone ogrody"). W kwestii remontowych porad zawsze możecie polegać na Dorocie Szelągowskiej ("Dorota inspiruje") czy Krzysztofie Miruciu ("Weekendowa metamorfoza"), natomiast Dariusz Wardziak ("Darek Solo") oraz Jimi Ogden ("Rzeczy Od-Nowa") chętnie pokażą jak stworzyć coś z niczego.

Z okazji tej niezwykłej daty postanowiliśmy przypomnieć Wam niektóre z dobrych rad naszych prowadzących. By zobaczyć więcej, po prostu włączcie telewizor!

podziel się: