"Weekendowa metamorfoza": mały, ale wielofunkcyjny salon

Wielofunkcyjny salon
Szok, niedowierzanie i zachwyt - Magda ma swój wymarzony salon!

W kolejnym, 3. odcinku "Weekendowej metamorfozy" Krzysztof Miruć pomógł Basi spełnić marzenie jej siostry o nowym salonie. Nieduże pomieszczenie, pełniące kilka funkcji i będące sercem mieszkania 5-osobowej rodziny, było niefunkcjonalne i zagracone. Magda i Łukasz planowali remont od dwóch lat, niestety jednak z uwagi na brak funduszy wciąż nie mógł on dojść do skutku. Dzięki naszemu programowi salon przeszedł "Weekendową metamorfozę" i zmienił się nie do poznania!

Salon po remoncie nadal pełni kilka funkcji - Krzysztof wydzielił z niego strefę relaksu, jadalnianą i do pracy, którą przysłania ażurowa ściana z lamelek. Ten sam motyw drewnianych listewek architekt powtórzył na tle czarnej ściany medialnej. Umiejętnie zaplanowane oświetlenie i lustra optycznie powiększyły pomieszczenie.

Zobaczcie galerę zdjęć z tego wnętrza!

Trzecia "Weekendowa metamorfoza" - salon dla ukochanej siostry
W niewielkim pomieszczeniu Krzysztofowi Miruciowi udało się połączyć kilka różnych funkcji - strefę relaksu, jadalnianą i do pracy.
Ściana z drewnianych lamelek wydzieliła strefę do pracy.
Na ścianie z telewizorem powtórzono motyw drewnianych listewek obecny na ściance. Tym razem za tło posłużyła czerń.
W tym niewielkim pomieszczeniu każdy z piątki domowników znajdzie dla siebie miejsce. Duża kanapa i nieduży stół jadalniany zachęcają do spędzania czasu razem.
+2
Zobacz galerię

Trzecia "Weekendowa metamorfoza" - salon dla ukochanej siostry

Źródło zdjęcia głównego: TOMASZ URBANEK

podziel się: