"Weekendowa metamorfoza": loftowy salon dla kinomana

Krzysztof Miruć w salonie z 4
Salon Dominika po "Weekendowej metamorfozie"

W 4. odcinku programu "Weekendowa metamorfoza" Krzysztof Miruć na prośbę Izy wyremontował salon dla jej męża.

Dominik jest kinomanem, ma dużo książek kucharskich, ale dotychczas w salonie nie miał miejsca do realizowania swoich pasji. Książki leżały na kupce pod ścianą i brakowało ekranu pod projektor. Krzysztof Miruć zadbał o to, by w salonie znalazło się miejsce na kącik jadalniany i zwijany ekran. Całość wnętrza została utrzymana w ulubionym stylu Dominika, stylu loftowym. Charakteru wnętrzu dodała ściana z cegieł i dodatki, np. zegar jak ze starego dworca kolejowego.

Zobaczcie galerię zdjęć z tego salonu!

Czwarta "Weekendowa metamorfoza": loftowy salon dla kinomana
Dominik, dla którego Krzysztof Miruć remontował salon w 4. odcinku "Weekendowej metamorfozy" jest kinomanem i lubi wnętrza w loftowym stylu. Naszemu architektowi udało się w projekcie oddać pasje Dominika.
Iza mówiąc o ulubionym stylu wystroju wnętrz swojego męża wspomniała o tym, że lubi on wnętrza z "nutą loftu". Krzysztof Miruć wprowadził ją dzięki ścianie z cegieł imitującej takie ze starego budownictwa i dodatkom, np. zegarowi jak z dworca kolejowego.
Dominik jest kinomanem, więc w jego salonie nie mogło zabraknąć sprzętu do odtwarzania filmów.
W salonie Izy i Dominika Krzysztofowi od razu rzucił się w oczy brak stołu. Zaplanował więc miejsce na niego i tuż przy oknie stanął czarny stół z czterema krzesłami, a nad nim zawisły lampy.
+3
Zobacz galerię

Czwarta "Weekendowa metamorfoza": loftowy salon dla kinomana

Źródło zdjęcia głównego: TOMASZ URBANEK

podziel się: