"Weekendowa metamorfoza" w salonie w stylu glamour

Krzysztof Miruć w salonie z 5. odcinka "Weekendowej metamorfozy"
Krzysztof Miruć w salonie z 5
Źródło: Bartosz Krupa

W 5. odcinku programu "Weekendowa metamorfoza" Krzysztof Miruć na prośbę Marty wyremontował salon jej przyjaciółki Ewy. Nasz architekt zastał wnętrze niewykończone, ale na podstawie znajdujących się w nim dodatków wydedukował, że właścicielce podoba się styl glamour. Poszedł tym tropem i całe wnętrze urządził właśnie w tym stylu. Glamour to błysk i elegancja, więc w salonie nie mogło zabraknąć ponadczasowego kontrastu bieli i czerni oraz srebrnych dodatków, dodających wnętrzu klasy. Dwie obszerne, rozkładane kanapy i stoliki kawowe zachęcają do wspólnego spędzania czasu - nie tylko w gronie rodziny, ale i przyjaciółek, bez których ten remont by się nie udał!

Zobaczcie galerię zdjęć z tego odcinka!

Piąta "Weekendowa metamorfoza": salon w stylu glamour
Choć Krzysztof Miiruć zastał salon Ewy niewykończony, to wśród znajdujących się w nim dodatków znalazł kilka w stylu glamour. Postanowił pójść tym tropem i cały salon urządził właśnie w tym stylu.
Dwie obszerne, rozkładane kanapy i stoliki kawowe zachęcają do wspólnego spędzania czasu.
Gdy dodatków i mebli jest dużo, ważne jest ich symetryczne rozmieszczenie, by nie stwarzać wrażenia chaosu. Dwie kanapy z małymi stolikami i lampami z boków stoją więc naprzeciw siebie, a pomiędzy nimi znalazły się (także dwa) stoliki kawowe.
W stylu glamour błysku nigdy dość! Dlatego na jeden ze ścian zawisły ozdobne, błyszczące ptaki w kolorze srebrnym.
+3
Zobacz galerię

Piąta "Weekendowa metamorfoza": salon w stylu glamour

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się: