"Weekendowa metamorfoza": pierwszy własny pokój niespodzianką dla Julii

"Weekendowa metamorfoza": Krzysztof Miruć i Julia, S01E06
"Weekendowa metamorfoza": Julia wreszcie ma swoje biurko i własne łóżko!

W 6. odcinku programu "Weekendowa metamorfoza" do Krzysztofa Mirucia zgłosiły się mama i siostra Julii, by nasz architekt pomógł im wyremontować pokój po babci dziewczyny. Julia, 22-letnia studentka już dawno chciała w nim zamieszkać, ale brak funduszy zatrzymał remont w miejscu. Pierwszym elementem nowego pokoju, który dziewczyna dostała na urodziny, miał być fotel. To on stał się dla Krzysztofa Mirucia inspiracją do aranżacji całego wnętrza. Nowa sypialnia Julii została utrzymana w skandynawskim stylu: dużo w nim drewna i naturalnych materiałów.

Zobaczcie ten pokój na zdjęciach!

Pierwsza własna sypialnia dla studentki
Julia to 22-latka, która lubi nawiązania do stylu skandynawskiego. W jej sypialni nie mogło więc zabraknąć bieli i drewna. Krzysztof Miruć zastosował tu kilka wartych uwagi patentów: lampkę obok łóżka tworzą zawieszone na linach żarówki, a zagłówek - poduszki na relingu.
Julia jako studentka musi mieć miejsce do nauki - takie z drewnianego biurka i wygodnego fotela z wikliny stworzył dla niej w jej pokoju Krzysztof Miruć.
Na swoje 22. urodziny Julia dostała fotel typu uszak, który czekał na postawienie go w nowym pokoju. To dzięki niemu Krzysztof Miruć mógł chociaż częściowo poznać gust bohaterki "Weekendowej metamorfozy".
W sypialni nie zabrakło dodatków nadających jej przytulny charakter - roślin i drewnianych dekoracji.
+3
Zobacz galerię

Pierwsza własna sypialnia dla studentki

podziel się: