Prowadzący HGTV na konferencji TVN i Discovery

Krzysztof Miruć, Maja Popielarska i Darek Wardziak
Wejścia naszych prowadzących na konferencję TVN i Discovery

W czwartek 9 sierpnia w Centrum EXPO XXI odbyła się konferencja ramówkowa prezentująca ofertę programową grup TVN i Discovery na jesień 2018.

Naszą stację reprezentowali Maja Popielarska, Krzysztof Miruć i Darek Stolarz Wardziak. Jesienią na antenie HGTV widzowie zobaczą nowe odcinki "Nowej Mai w ogrodzie", 3. sezon "Zgłoś remont" (premiera 8 września) i 3. sezon programu "Darek solo".

Oddzielnie zaprezentowała się Dorota Szelągowska, która promowała nową edycję swojego programu "Domowe rewolucje". Trzeci sezon programu będzie można oglądać i na naszej antenie, i na głównej antenie TVN.

Zobaczcie wideo i zdjęcia!

Nasi prowadzący na konferencji TVN i Discovery
Maja, Krzysiek i Darek reprezentowali stację HGTV na konferencji ramówkowej prezentującej ofertę programową grup TVN i Discovery na jesień 2018.
Jesienią w HGTV widzowie zobaczą nowe odcinki "Nowej Mai w ogrodzie", 3. sezon "Zgłoś remont" (premiera 8 września) i 3. sezon programu "Darek Solo".
Nasi prowadzący chętnie pozowali do zdjęć fotoreporterom.
Darek Stolarz na scenę wychodził dwa razy. Pierwszy raz pojawił się pod rękę z Dorotą Szelągowską, która promowała program "Domowe rewolucje".
+4
Zobacz galerię

Nasi prowadzący na konferencji TVN i Discovery

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się: