Jesienią w HGTV znów będziemy inspirować!

Jesienią w HGTV zobaczycie Dorotę Szelągowską, Maję Popielarską, Krzysztofa Mirucia i Darka "Stolarza" Wardziaka
Zwiastun 3. edycji "Zgłoś remont"

Wyniki oglądalności HGTV Home & Garden pokazują, że programów o tematyce wnętrzarskiej i ogrodowej nigdy za wiele. Polacy uwielbiają śledzić historie efektownych metamorfoz, relaksować się przy produkcjach pokazujących rynek nieruchomości na Bahamach czy w Meksyku oraz spacerować po najpiękniejszych ogrodach. To nie wszystko! Kanał inspiruje widzów do pozytywnych zmian w swoim otoczeniu, podpowiadając im liczne praktyczne rozwiązania i zdradzając nietuzinkowe patenty. Co będzie działo się jesienią?

Po małej przerwie na antenę HGTV Home & Garden wracają „Domowe rewolucje". W trzecim sezonie programu Dorota Szelągowska razem z projektantką wnętrz Mariką, stolarzem Darkiem i mistrzynią organizacji – Julią spełnią marzenia kolejnych uczestników. Która z metamorfoz podbije serca właścicieli mieszkania i widzów?

Fani Mai Popielarskiej także nie będą zawiedzeni. W nowych odcinkach programu „Nowa Maja w ogrodzie" prowadząca opowie o wielu wyjątkowych roślinach i zabierze wszystkich w zielone, magiczne miejsca w całej Polsce.

Nie wszyscy lubią samodzielnie remontować i urządzać swoje mieszkania. Ci, którzy nie mają pomysłu, ale wiedzą jakim budżetem dysponują, powinni zgłosić się do architekta Krzysztofa Mirucia. Prowadzący „Zgłoś remont" ma wyobraźnię, która nie zna granic i jak nikt inny znajduje rozwiązanie każdego wnętrzarskiego problemu.

Jesienią przyjdzie także pora na najsłynniejszego stolarza w Polsce – Darka Wardziaka. W swoim programie „Darek solo" przygotuje dla bohaterów kolejne nietuzinkowe meble i sprzęty. Czy przypadną do gustu obdarowywanym?

Na antenę kanału wraca także kultowa produkcja „House Hunters – Poszukiwacze domów". To idealna okazja, żeby podejrzeć jak wygląda rynek nieruchomości w Polsce. Czy agentom uda się spełnić wymagania tych najbardziej kapryśnych klientów, którzy marzą o idealnym lokum?

HGTV Home & Garden to nie tylko polskie produkcje, ale także starannie wyselekcjonowana oferta zagraniczna. Jesienią na antenie kanału zadebiutuje program „Poczuj się jak w domu" (Hidden Potential), w którym specjalistka od remontów, Jasmine Roth, pokaże jak można odmienić zwyczajne lokum na przedmieściach. To nie jedyna cudotwórczyni. Luke Caldwell jest wizjonerem i dekoratorem. Jego najlepszy przyjaciel Clint Robertson to specjalista od brudnej roboty.

W programie „Zbudujemy fajny dom" (Boise Boys) kupują zaniedbane nieruchomości, które zmieniają w prawdziwe perełki. Czy uda im się tchnąć nowe życie w każde zapomniane wnętrze i jeszcze sprzedać je z zyskiem?

Jesienią widzowie HGTV Home & Garden będą mogli zobaczyć także nowe odcinki znanych i lubianych programów, takich jak: „Na dobrych fundamentach" (Good Bones), „Zarobić na remoncie" (Flip or Flop) czy „Moje miasto, mój dom" (Home Town).

podziel się: