Metamorfoza salonu i sypialni z 2. odcinka "Zgłoś remont"

Krzysztof Miruć z Anią i Tomkiem
"Zgłoś remont": pusty duży pokój zmienił się w stylowy salon

Ania i Tomek, bohaterowie 2. odcinka 3. sezonu "Zgłoś remont", poprosili Krzysztofa Mirucia o pomoc w remoncie ich salonu. Rodzina dysponowała dużym, ale kompletnie nieurządzonym pokojem - pomieszczenie było tak puste, że dało się w nim słyszeć echo. W salonie brakowało mebli, dywanu i dodatków.

ZOBACZ MIESZKANIE PRZED REMONTEM >

Krzysztof Miruć wziął pod uwagę potrzeby czteroosobowej rodziny i pomieszczenie podzielił na trzy strefy - wypoczynkową (kanapa), jadalnianą (stół) i rozrywkową (telewizor). W rozgraniczeniu stref wykorzystał dodatki i oświetlenie (sznur LED na podwieszanym suficie, lampy podłogowe i stojące).

Salon z 2. odcinka "Zgłoś remont"
Krzysztof Miruć wydzielił w salonie trzy strefy: wypoczynkową (kanapa), jadalnianą (stół) i rozrywkową (szafka medialna).
W salonie z szarością i bielą kontrastują czerwone dodatki: krzesła, dywan, poduszki i zasłony.
Kanapę wybrali właściciele mieszkania. Zależało im, by wygodnie mogli siedzieć na niej razem wszyscy członkowie rodziny.
Poza kilkoma dużymi meblami (kanapa, stół, szafka medialna) w salonie znajdują się też mniejsze meble: stolik kawowy, ażurowa konsola przy ścianie z luster i pufy.
+16
Zobacz galerię

Salon z 2. odcinka "Zgłoś remont"

Niespodzianką dla Ani był remont sypialni, którą wcześniej - z powodu specyficznego koloru i malowania ścian - nazywała kaplicą.

ZOBACZ SYPIALNIĘ PRZED REMONTEM >

Krzysztof wyremontował ją w porozumieniu z Tomkiem i w tajemnicy przed Anią. Żółtozielone ściany z brązowymi elementami przemalowano na kolor złamanej bieli, a sufit na ciemny kolor. Dodatki i oświetlenie stworzyły przytulny klimat.

Sypialnia z 2. odcinka "Zgłoś remont"
Nad łóżkiem zawisły dwie małe lampy na ciemnym kablu, a w nogach łóżka stanęła lampa.
Sypialnia Ani i Tomka jest miniaturowa, ale dzięki białym ścianom i ciemnemu sufitowi wydaje się większa i przytulniejsza.
Poza wiszącymi lampkami w sypialni pojawiła się też lampa stojąca.
Przytulną sypialnię tworzą różnokolorowe poduszki.
+2
Zobacz galerię

Sypialnia z 2. odcinka "Zgłoś remont"

podziel się: