Nowe sezony waszych ulubionych programów wiosną w HGTV!

Wiosenne kontynuacje w HGTV
Wiosenne kontynuacje w HGTV
Tej wiosny na antenę HGTV z całkiem nowymi odcinkami, a co za tym idzie patentami oraz projektami, wrócą wasi ulubieni prowadzący. Maja Popielarska, Izabela Szarmach, Olga Piórkowska, Iwona Durka, Krzysztof Miruć, Dominik Strzelec, a także Karolina Szwarc, Konrad Łaszewski oraz Maciej Mindak - ich wszystkich zobaczycie w nieco nowej i bardzo wiosennej odsłonie.

HGTV to skrót od "Home & Garden Television", więc w naszej stacji telewizyjnej nie może zabraknąć programów o domach i ogródkach. Idzie wiosna, a z nią wyższe temperatury, piękna pogoda. Aż chce się wyjść na zewnątrz i zrobić coś w ogrodzie. Ale najpierw dobrze się czymś zainspirować, dlatego od marca na naszej antenie zobaczycie nowe sezony "Polowania na ogród" oraz "Nowej Mai w ogrodzie". Tej wiosny wrócą także "Wymarzone ogrody", lecz i fani remontów oraz wnętrzarskich metamorfoz znajdą coś dla siebie. W kwietniu rusza nowy sezon "Weekendowej metamorfozy", a później o piękne mieszkania naszych bohaterów zadbamy także w 2. sezonie "Pomysłowych projektów". Nie zabraknie też nowych odcinków programu o nieruchomościach "House Hunters - Poszukiwacze domów".

Już na początku marca na naszej antenie zrobi się bardzo wiosennie. A wszystko za sprawą Mai Popielarskiej, która ponownie zabierze nas w podróż po Polsce, by pokazać nam najpiękniejsze i najbardziej niezwykłe ogrody. Podkarpacie, Gliwice, Warszawa - to tylko niektóre z licznych przystanków, które napotkamy na swojej drodze. A w każdym z tych miejsc prowadząca postara się nas zaskoczyć, zachwycić i zainspirować. Z kolejnym sezonem "Nowej Mai w ogrodzie" startujemy już w niedzielę 7 marca o 9:20.

Nowa Maja w ogrodzie | Maja Popielarska
Nowa Maja w ogrodzie | Maja Popielarska

Tego samego dnia o 10:30 swoje "Polowanie na ogród" już po raz 6. rozpocznie Dominik Strzelec. Doświadczony prowadzący zmierzy się z wieloma nowymi wyzwaniami. Zagracone podwórko, przesuszona trawa czy totalny brak pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni to tylko niektóre problemy, z których rozwiązaniem Dominik Strzelec pomoże "upolowanym" przez siebie bohaterom. Dzięki temu ponownie udowodni, że potrzebuje zaledwie 3 dni i 10 tysięcy złotych, aby odmienić dosłownie każdą zieloną przestrzeń.

Polowanie na ogród | Dominik Strzelec
Polowanie na ogród | Dominik Strzelec

Kreatywnością w temacie ogrodowych rozwiązań zaskoczą nas tej wiosny również Izabela Szarmach oraz Olga Piórkowska. Wyobraźnia tych niezwykłych sióstr nie zna granic, a tym bardziej nie ograniczają jej mała przestrzeń czy niekorzystne ogrodowe warunki. Wręcz przeciwnie - prowadzące "Wymarzonych ogrodów" to prawdziwe ekspertki od tworzenia miejskich ogródków, tarasów czy zagospodarowywania małych działek. Ponownie przekonacie się o tym tej wiosny.

Znanymi i lubianymi ekspertami od wyszukiwania nieruchomości są natomiast Karolina Szwarc, Konrad Łaszewski oraz Maciej Mindak. Razem z tą trójką przyjrzymy się domom oraz mieszkaniom w całej Polsce, poznamy realia rynku nieruchomości oraz dowiemy się jaki wpływ na przeprowadzki oraz inwestycje miała pandemia. Nowy sezon "House hunters- Poszukiwacze domów" od czwartku 4 marca godziny 22:00 w HGTV.

A co po zakupie mieszkania lub domu? Oczywiście remont! W 2. sezonie "Pomysłowych projektów" Iwona Durka postara się odmienić wnętrza kolejnych bohaterów, a was zainspirować do zmian w swoich domach. Architektka wnętrz udowodni, że nie trzeba mieć ogromnych funduszy, by stworzyć piękne wnętrza. Ekspertka pokaże nam również, jak stworzyć designerskie dekoracje oraz postara się pokazać i objaśnić modne wnętrzarskie style.

Pomysłowe projekty | Iwona Durka
Pomysłowe projekty | Iwona Durka

Krzysztofa Mirucia nie trzeba przedstawiać. Wiosną ponownie zobaczycie go w programie "Weekendowa metamorfoza", który pokazuje, że w kilka dni można całkowicie odmienić jakieś pomieszczenie. Będą ciekawe projekty, demolka oraz nieoczywiste rozwiązania. I przede wszystkim mnóstwo emocji, bowiem bohaterowie tego formatu do końca nie wiedzą, co dzieje się w ich wnętrzach podczas ich nieobecności. Start w sobotę 10 kwietnia o 22:00.

Weekendowa metamorfoza | Krzysztof Miruć
Weekendowa metamorfoza | Krzysztof Miruć
Źródło: TVN
podziel się: