Sielska niedziela i Remontowe rewolucje na Wielkanoc w HGTV

Wielkanocne jajka
Remontowe rewolucje na Lany Poniedziałek

Wielkanoc to - obok Bożego Narodzenia - najbardziej rodzinne z polskich świąt. Tradycyjne niedzielne śniadania i poniedziałkowy Śmigus Dyngus spędzamy najchętniej w dużym gronie najbliższych ludzi. By umilić Wam czas rodzinnych spotkań przygotowaliśmy dla Was dwa wyjątkowe pasma programów.

Pierwszego dnia zapraszamy Was na "Sielską niedzielę" w godzinach 12:00 - 14:30, a w niej: odcinek "Ogrodowych rewolucji", w którym prowadzący Chris w ogródku znajomych stworzy domek dla trzech kur i miejsce do relaksu, specjalny program "Domy z potencjałem: Rodzinny ogród Chipa i Joanny" i odcinek "Łowców domu do remontu" którego uczestnicy - właściciele pięciu kur - będą szukać dla siebie nowego domu w Denver.

Również w wielkanocną niedzielę, o 15:30, zapraszamy Was na premierę 2. sezonu programu "Para w remont". Mirella i Marcin Kępczyńscy znów ramię w ramię będą zmieniać wnętrza w 3 dni i za 10 tysięcy złotych!

W Lany Poniedziałek zalejemy Was pomysłami na metamorfozy wnętrz - od 11:00 do 21:00 zapraszamy na "Remontowe rewolucje", czyli aż 10 godzin z Dorotą Szelągowską i Krzysztofem Miruciem! To będzie prawdziwie morze inspiracji z ich programów "Dorota inspiruje", "Domowe rewolucje" i "Zgłoś remont"!

Zapraszamy na wesołe święta z HGTV!

podziel się: