W HGTV jesienią kontynuacje Waszych ulubionych programów!

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska
Spektakularne metamorfozy wnętrz, magiczne ogrody, świat niesamowitych domów i mieszkań. Do tego najlepsi projektanci, architekci z fantazją, doświadczeni agenci nieruchomości i pasjonaci ogrodnictwa. To jest właśnie gotowa recepta na sukces. HGTV Home & Garden to jeden z najlepszych kanałów lifestylowych w Polsce! Nieustannie inspiruje, uczy, bawi i relaksuje widzów, którzy nie mogą oderwać się od telewizorów.

DOMOWE REWOLUCJEOd 6 września, godz. 22:00

Dorota Szelągowska remontuje nawet we śnie! Ciągle coś przestawia i odnawia. Nigdy nie jest w stanie długo usiedzieć w miejscu, a jej głowa jest pełna pomysłów na nowe wnętrza. W czwartym sezonie programu zajmie się mieszkaniami kolejnych szczęśliwców. Projektantka zamieni kuchnię w wymarzoną sypialnię dla mamy dwóch chłopców, przekształci stary dom jednorodzinny w przestrzeń pełną elegancji i pomoże młodym narzeczonym przygotować miejsce idealne dla zakochanych planujących wspólną przyszłość. Przerabiając 27-metrową kawalerkę na maksymalnie funkcjonalny dom dla samotnej matki i jej dorastającego syna, udowodni, że tym co może nas ograniczać jest jedynie nasza wyobraźnia! Realizacja niesamowitych projektów Doroty Szelągowskiej nie byłaby możliwa, bez towarzyszących jej specjalistów. Jednym z nich jest najlepszy stolarz w kraju – Darek Wardziak, który z drewna potrafi wyczarować prawdziwe cuda. Najbardziej jednak lubi droczyć się z Dorotą. W kolejnym sezonie programu nie zabraknie również projektantki wnętrz Mariki Jóźwiak, która jako jedyna umie czytać w myślach prowadzącej i zawsze dokłada od siebie coś wyjątkowego.

ZGŁOŚ REMONTOd 12 października, godz. 22:00

Architekt Krzysztof Miruć idzie jak burza! To już piąty sezon jego programu! Widzowie HGTV Home & Garden z wielkim zaufaniem oddają mu do remontu wnętrza swoich domów. Prowadzący „Zgłoś remont" sprawdza ich potrzeby, budżet jakim dysponują i zabiera się do pracy. Czasem nie jest łatwo! Niektórzy bohaterowie mają swoje zdanie na każdy temat i ciężko przekonać ich do nowych wnętrzarskich rozwiązań. Na szczęście Krzysztof Miruć ma dar przekonywania i wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie. Kiedy trzeba wyburzy ścianę, wyrzuci meble i zerwie podłogi. Zawsze dba też o najmniejsze szczegóły wystroju. Odpowiednie oświetlenie, kolorowe poduszki, wyjątkowe tkaniny to jego specjalność. Jedno jest pewne! W finale każdego odcinka właścicielowi opadnie szczęka z wrażenia! Ktoś ma ochotę na remont?

HOUSE HUNTERS – POSZUKIWACZE DOMÓWOd 5 września, godz. 22:00

Nikt tak jak oni nie zna polskiego rynku nieruchomości! Maciej Mindak, Konrad Łaszewski i Karolina Szwarc zawsze mają ręce pełne roboty! Z zamkniętymi oczami potrafią znaleźć odpowiednie lokum dla każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta. Niezależnie czy to Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Katowice, Rybnik czy okolice Warszawy, prowadzący HGTV są w stanie wyłuskać z ofert rynkowych prawdziwe perełki. W każdym odcinku uczestnicy programu mogą wybierać między trzema przedstawionymi przez agentów propozycjami. Która z nich przypadnie im do gustu?

„House Hunters – Poszukiwacze domów" to także bezcenne źródło informacji dla wszystkich tych, którzy planują zakup wymarzonego domu. Na co zwrócić uwagę podczas oglądania? Rynek wtórny czy pierwotny? Lokalizacja, rodzaj zabudowy, a może sąsiedztwo? Czy warto koncentrować się na elementach wyposażenia? Co można zrobić, żeby dobrze zabezpieczyć się przy kupnie mieszkania? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znają najlepsi agencji nieruchomości w Polsce!

NOWA MAJA W OGRODZIEw każdą niedzielę, godz. 9:20

Maja Popielarska już od piętnastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały światw poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. Na antenach TVN i HGTV Home & Garden pokazano już ponad 700 odcinków jej programu! Widzowie kochają ją za naturalność, ciepło, wiedzę i niegasnącą pasję. Nikt jak ona nie potrafi opowiadać o roślinach w taki hipnotyzujący sposób. Minęło już 15 lat, a Maja Popielarska nadal woli spędzać czas w ogrodzie niż na wydarzeniach ze świata show – biznesu oraz kupować nowe sadzonki zamiast kolejnej pary szpilek.„Nowa Maja w ogrodzie" to program pełen pomysłów na to jak możemy odmienić swoje ogrody, a dzięki temu również życie i jego wartość – poprawić zdrowie, czerpać z tego radość i przyczynić się do mądrych zmian w naszym otoczeniu. W premierowych odcinkach programu Maja Popielarska zabierze widzów do ogrodów przy przedwojennej willi w Nałęczowie, w podwarszawskim Milanówku oraz w siedlisku na Mazurach. W Holandii sprawdzi, jakie rośliny hoduje się na potrzeby zieleni miejskiej. W Karpaczu zobaczy jak zbudować zieloną przestrzeń na stromej skarpie. Zajrzy także do niesamowitego miejsca stworzonego przez pewną malarkę i odwiedzi najsłynniejszy park w Warszawie – Łazienki Królewskie. Nie pozostaje nic innego jak zakochać się w ogrodach!

POLOWANIE NA OGRÓDod 1 września, godz. 10:30

Kto z nas nie marzy o własnym ogrodzie? Miejscu, gdzie można się zrelaksować, wypić poranną kawę, spotkać się przy grillu z przyjaciółmi, bawić się z dziećmi, a przede wszystkim poleżeć w ciszy na hamaku? Dominik Strzelec jest ogrodnikiem z pasją i niespożytą energią. Uwielbia szaleć i zaskakiwać uczestników programu nietuzinkowymi pomysłami. Nieustawna przestrzeń? Zaniedbany, zniszczony przez lata ogródek? Brak pomysłu? Dla niego to żadne wyzwanie! Na metamorfozę każdego ogródka ma jedynie trzy dni! Da radę? Dominik jak nikt inny potrafi zmienić niewielkie przydomowe przestrzenie w pełne harmonii, magii zielone miejsca.Prowadzący HGTV wraz ze swoją ekipą zainspiruje oraz nauczy widzów jak dbać o zieleń. Każdy z odcinków to nowy projekt i kolejne porady. Jak urządzić przestrzeń dla dzieci i strefę relaksu? Czy łatwo jest własnoręcznie zbudować płot? A może jest prosty na nowe meble ogrodowe? Tego wszystkiego dowiecie się oglądając „Polowanie na ogród."

podziel się: