Mocna reprezentacja HGTV na konferencji kanałów lifestylowych

Spot HGTV z konferencji kanałów lifestylowych

Na poniedziałkowej konferencji, pierwszej, na której zaprezentowano wszystkie kanały lifestylowe z portfolio połączonych grup TVN i Discovery, pojawili się wszyscy prowadzący z naszej stacji, których zobaczycie na antenie wiosną.

Nie mogło tu oczywiście zabraknąć Doroty Szelągowskiej, która jest ambasadorką kanału, a jednocześnie prowadzącą "Dorota inspiruje". Towarzyszył jej Darek Stolarz, który kończy właśnie prace nad kolejnym sezonem "Darek solo". Ku końcowi zmierzają też nagrania 2. sezonu "Pary w remont" z Mirellą i Marcinem Kępczyńskimi i 4. sezonu "Zgłoś remont" z Krzysztofem Miruciem, którzy też pojawili się na konferencji.

Tym razem wyjątkowo mocno reprezentowany był też "Garden" obecny w nazwie naszej stacji - o ogrodach w HGTV opowiada Maja Popielarska, a nowe ogrody tworzą Iza Starmach i Olga Piórkowska z "Wymarzonych ogrodów" oraz Dominik Strzelec z "Polowania na ogród". Na konferencji pojawił się też agent nieruchomości Maciej Mindak, znany Wam z programu "House Hunters - Poszukiwacze domów".

Zobaczcie nasz spot zaprezentowany na konferencji i naszych prowadzących:

Nasi prowadzący na konferencji kanałów lifestylowych
Dorota Szelągowska na konferencji kanałów lifestylowych
Dorota Szelągowska na konferencji kanałów lifestylowych
Dorota Szelągowska na konferencji kanałów lifestylowych
Izabela Szarmach i Olga Piórkowska na konferencji kanałów lifestylowych
+14
Zobacz galerię

Nasi prowadzący na konferencji kanałów lifestylowych

podziel się: