Rekord oglądalności kanału HGTV Home & Garden w sierpniu!

Remont razem 2 | HGTV
Remont razem 2 | HGTV
Sierpień 2020 okazał się najlepszym w historii kanału HGTV. Stacja odnotowała wynik 0,75 % SHR (Live + Vosdal) w grupie komercyjnej 16-49, tym samym zdobywając pierwsze miejsce wśród kanałów lifestylowych.

Najwięcej widzów przyciągnął jeden z odcinków polskiego programu „House Hunters. Poszukiwacze domów" (3,61 % SHR).

Tej jesieni stacja HGTV przygotowała dla widzów wiele niespodzianek i dwie polskie premiery. W programie „Pomysłowe projekty" poznają Iwonę Durkę. Architektka i projektantka wnętrz dołącza do grona prowadzących stacji. W premierowej serii pomoże bohaterom, którzy znaleźli się we „wnętrzarskich" tarapatach i nie mają żadnego pomysłu na to, jak urządzić konkretne pomieszczenie. Udowodni, że liczy się tak naprawdę pomysł, a nie zasobność portfela. Kolejną propozycją są „Nieoczywiste miejsca". Mikrodomy z prefabrykatów, przyczepy, domki holenderskie, barki, siedliska z kontenerów – już jesienią Katarzyna Jaroszyńska odwiedzi zwykłych Polaków w niezwykłych wnętrzach.

Oprócz nowości, na widzów czekają również topowe formaty stacji. We wrześniu będą królowały ogródki z nowymi odcinkami „Nowej Mai w ogrodzie" i „Polowania na ogród" oraz nieruchomości z „House Hunters. Poszukiwaczami domów". W październiku pałeczkę przejmą metamorfozy z nowym sezonem „Zgłoś remont", a także reaktywacją formatu „Para w remont" w zupełnie nowej odsłonie.

HGTV Home & Garden to świat ciekawych i oryginalnych wnętrz, pięknych ogrodów, gruntownych remontów, metamorfoz domów oraz porad ekspertów. To kanał, który od 2017 roku inspiruje polskich widzów, zachwyca i pomaga. Pokazuje światowe trendy i uczy jak skorzystać z nich we własnym otoczeniu. O sukcesie HGTV decyduje nie tylko bogata oferta programowa, ale przede wszystkim ludzie. Wśród prowadzących stacji są znani i lubiani eksperci m.in. Dorota Szelągowska, Maja Popielarska, Krzysztof Miruć, Dominik Strzelec, Izabela Szarmach, Olga Piórkowska, Maciej Mindak, Karolina Szwarc, Konrad Łaszewski, Mirella Firchał – Kępczyńska oraz Marcin Kępczyński, Katarzyna Jaroszyńska i Iwona Durka.

podziel się: