Prowadzący HGTV zrobili "Remont razem" w mieszkaniu 7-osobowej rodziny

"Remont razem": Krzysztof Miruć w małym mieszkaniu 7-osobowej rodziny
"Remont razem": Krzysztof Miruć w małym mieszkaniu 7-osobowej rodziny

Pierwszego dnia Świąt Bożego Narodzenia wyemitowaliśmy program specjalny "Remont razem", w którym wzięli udział niemal wszyscy prowadzący HGTV. Pod wodzą Krzysztofa Mirucia Maja Popielarska, Darek Stolarz, Mirella i Marcin Kępczyńscy, Dominik Strzelec oraz Kamil i Marcin Pastuszak wyremontowali razem 48-metrowe mieszkanie 7-osobowej rodziny: Magdy, Michała i piątki ich dzieci, w tym jednego niepełnosprawnego. Lokal był nieremontowany od ponad 20 lat, instalacja elektryczna była niesprawna, a ściany i podłogi nierówne. Z braku środków wnętrza były urządzone przypadkowymi meblami. Jak wyglądało mieszkanie przed remontem, możecie zobaczyć we fragmencie programu zamieszczonym powyżej.

Projektem i koordynacją remontu zajął się Krzysztof Miruć. To on zdecydował o wyburzeniu ściany między kuchnią a salonem, przesunięciu ściany między łazienką a przedpokojem i wygospodarowaniu małej sypialni dla rodziców z części dziennej. Jej oddzieleniem od reszty pokoju zajął się Darek Stolarz, który zrobił ażurową ścianę z lamelek. W pokoju dziecięcym stanęły łóżka z sieciówki przerobione przez Kamila i Marcina z "Odjazdowych minidomów", specjalistów od małych wnętrz. Dodatkami do pokoju dziecięcego i salonu zajęli się Mirella i Marcin z "Pary w remont", a zielenią - Maja Popielarska i Dominik Strzelec.

Efekt końcowy metamorfozy przerósł najśmielsze oczekiwania! Zobaczcie sami!

Mieszkanie Magdy i Michała po "Remoncie razem"
Dzięki wyburzeniu ściany między kuchnią a salonem mieszkanie stało się optycznie większe i przestronniejsze.
W tym projekcie najważniejsza była funkcjonalność, dlatego jedna ze ścian niemal w całości została zabudowana szafami, a w salonie znalazło się miejsce do pracy dla Michała. Krzysztof nie zapomniał jednak o tym, by nowe wnętrza były po prostu piękne - zieleń i ażurowa ściana od Darka Stolarza idealnie sprawdziły się w tej roli.
Choć na kanapie raczej nie zmieszczą się na raz wszyscy domownicy, to dzięki temu, że salon jest połączony z jadalnią i kuchnią, cała rodzina może spędzać czas jednocześnie.
Magda i dziewczynki wreszcie będą miały wystarczająco dużo miejsca, by z przyjemnością gotować.
+7
Zobacz galerię

Mieszkanie Magdy i Michała po "Remoncie razem"

podziel się: