Spędź majówkę z HGTV!

Nowa Maja w ogrodzie: Maja Popielarska
Nowa Maja w ogrodzie: Maja Popielarska
Hotele i restauracje zamknięte, prognozy pogody nie są zbyt optymistyczne, ale to nie znaczy, że majówki nie można spędzić ciekawie! Zapraszamy Was na 3 wyjątkowe dni w stacji HGTV!

Sobota 1 maja to nie tylko premiera kolejnego odcinka "Weekendowej metamorfozy" Krzysztofa Mirucia, bo całe przedpołudnie poświęcimy ogrodom. Już o 9:55 zapraszamy Was na emisję specjalnego odcinka "Nowej Mai w ogrodzie", w którym odwiedzimy południe Polski, okolice Myślenic, gdzie niedaleko Jeziora Dobczyckiego znajduje się dom i ogród państwa Niemczyków, a w nim kwitnące tarasy.

Chwilę później zapraszamy Was na maraton zagranicznych programów ogródkowych - "Ogrodowych rewolucji" i "Podwórkowej reaktywacji". Zobaczycie najbardziej spektakularne i wyjątkowe zielone metamorfozy zrealizowane przez Chrisa Lambtona i Jasona Camerona!

Niedzielny poranek to już tradycyjnie premiery nowych odcinków aż trzech naszych ogrodowych programów: "Nowej Mai w ogrodzie", "Polowania na ogród" i "Wymarzonych ogrodów". Maja Popielarska, Dominik Strzelec oraz Iza Szarmach i Olga Piórkowska znów będą Was inspirować!

O godz. 17:00 zapraszamy na premierę kolejnego odcinka nowego sezonu "Pomysłowych projektów". Tym razem na Iwonę Durkę czeka nietypowe zadanie - będzie musiała zmienić kuchnię w... pokój dziecięcy!

W poniedziałek 3 maja o 9:55 pokażemy Wam kolejny ze specjalnych odcinków "Nowej Mai w ogrodzie". Zobaczycie ogród, który wygląda jak oaza wśród łąk i pól Podkarpacia, a nazwany jest przez właściciela Leśnym Echem.

O 11:00 rusza maraton programu "Międzynarodowi poszukiwacze domów". Tym razem zobaczycie... Polskę oczami obcokrajowców, którzy chcą zamieszkać w naszym kraju! Razem z agentami nieruchomości obejrzymy domy i mieszkania w Warszawie, Sopocie, Krakowie i we Wrocławiu.

Spędź tę majówkę z HGTV!

podziel się: