"Weekendowa metamorfoza": loftowy pokój dla 12-letniej cheerleaderki

Weekendowa metamorfoza: Krzysztof Miruć z Olą i jej mamą
"Weekendowa metamorfoza": takich łez radości jeszcze w tym programie nie było! "Pokój marzeń"
W 3. odcinku 2. sezonu "Weekendowej metamorfozy" Krzysztof Miruć z pomocą całej ekipy współpracowników wyremontował pokój 12-letniej cheerleaderki Oli. Reakcja dziewczynki na nowy pokój i widok naszego architekta była niesamowita!

Pokój 12-letniej cheerleaderki Oli przez 10 lat, które minęły od momentu, gdy go dostała, niewiele się zmienił. Dziewczynka jednak do wystroju, który powstał, gdy miała 2 latka, co rusz dorzucała nowe elementy. Pokój wyglądał więc jak jeden wielki patchwork. Na szczęście i Ola i Krzysztof Miruć są fanami stylu loftowego i to właśnie na niego, w porozumieniu z mamą Oli, zdecydował się nasz architekt.

Pokój 12-latki urządził w tonacji szarości, ale dodał do niego kilka barwnych akcentów: industrialne meble w stylu vintage i zrobioną specjalnie dla Oli pościel w cheerleaderki. Jednym z marzeń Oli było posiadanie w pokoju huśtawki - udało się je zrealizować dzięki pomocy artysty rzeźbiarza Mateusza, który stworzył metalowe siedzisko przypominające połowę pomarańczy. Inny artysta na jednej ze ścian w pokoju Oli stworzył teksturę przypominającą starą, niszczejącą ścianę. Ten styl nazywa się wabi sabi.

Nie tylko marzenia Oli zostały zrealizowane w tym projekcie. Emil dostał od Krzysztofa wolną rękę w zaprojektowaniu zabudowy pod skosem i stolarzowi udało się wreszcie spełnić swoje marzenie z dzieciństwa, w postaci ukrytych za meblami schowków.

"Weekendowa metamorfoza": loftowy pokój dla 12-letniej cheerleaderki
Krzysztof Miruć bardzo ucieszył się na wieść, że Ola marzy o pokoju w stylu loftowym, bo sam uznał, że właśnie on sprawdzi się w tym wnętrzu najlepiej. I miał rację!
Czerń, szarość i delikatny turkus przełamane akcentami czerwieni - na takie połączenie kolorystyczne zdecydował się Krzysztof Miruć w pokoju Oli.
Obok łóżka stanął mały, ale wielofunkcyjny mebel: toaletka i stolik nocny w jednym!
Stolarz Emil spełnił swoje marzenie z dzieciństwa i dla Oli stworzył ruchome meble ukrywające schowek.
+6
Zobacz galerię

"Weekendowa metamorfoza": loftowy pokój dla 12-letniej cheerleaderki

Ola była zachwycona niespodziewanym remontem i spotkaniem z Krzysztofem Miruciem. Nie obyło się bez łez radości!

Ten projekt nie powstałby, gdyby nie współpraca Krzysztofa z wieloma, zaufanymi osobami. W finale programu jego dzielna drużyna wystąpiła w koszulkach inspirowanych tymi, które noszą cheerleaderki.

"Weekendowa metamorfoza": Krzysztof Miruć Team
Miruć Team: Krzysztof Kapitan, Ania, Magda, Roland i Emil
Miruć Team i zadowolona z niespodzianki Ola
Miruć Team gotowy do kolejnego remontu!
Widok z tyłu
+1
Zobacz galerię

"Weekendowa metamorfoza": Krzysztof Miruć Team

podziel się: