"Weekendowa metamorfoza": nudna sypialnia nabrała charakteru

Sypialnia z charakterem
"Weekendowa metamorfoza": zamiast magii był Krzysztof Miruć! Jacek zachwycony nową sypialnią
Młoda, energiczna, zakochana para pasjonatów muzyki i... nudna, pusta sypialnia. Krzysztof Miruć w "Weekendowej metamorfozie" nadał jej charakteru i stylu!

Bohaterowie 5. odcinka "Weekendowej metamorfozy" - Justyna i Jacek długo oszczędzali na wymarzoną sypialnię, niestety stracili przeznaczone na nią oszczędności. Wraz z nimi odeszła też motywacja do jakiegokolwiek remontu. Justyna postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce i z pomocą Krzysztofa zrobić niespodziankę swojemu mężowi. Jacek wyjechał na weekend, podczas którego sypialnia przeszła metamorfozę.

Krzysztof zostawił w pokoju zaskakująco dużo rzeczy m.in. biurko, krzesło i oprawioną, pamiątkową płytę. Dodał jednak kilka elementów, w tym jeden, najważniejszy - łóżko w ramie z paneli podłogowych, ułożonych na ścianie i suficie w formie zagłówka i baldachimu. Z konstrukcji wychodzą wiszące lampy i podwieszane półki, zamiast stolików nocnych. Muzyczną pasję Justyny i Jacka Krzysztof podkreślił "ścianą" z głośników i stojącą gitarą, przeniesioną z salonu.

"Weekendowa metamorfoza": nudna sypialnia nabrała charakteru
Justyna i Jacek to para, którą połączyła muzyka. W ich sypialni nie było jednak widać ani ich miłości ani pasji. Dzięki "Weekendowej metamorfozie" to się zmieniło - wnętrze stało się przytulne i nabrało charakteru!
Po raz pierwszy Krzysztof Miruć zastosował w roli dekoracji ściennej panele podłogowe. Użył ich w roli zagłówka i baldachimu nad łóżkiem, będącym centralnym punktem tej sypialni.
Justyna i Jacek to wyjątkowa para, więc i ich sypialnia nie mogła być nijaka. Łóżko ze sklepu Krzysztof Miruć połączyć z autorską obudową z paneli podłogowych w czarnej drewnianej ramie.
Krzysztofowi spodobało się stojące w sypialni nieduże biurko oraz wisząca nad nim ramka z płytą i autografem. Dodał do nich ścianę z głośników i galerię zdjęć.
+4
Zobacz galerię

"Weekendowa metamorfoza": nudna sypialnia nabrała charakteru

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się: