"Zgłoś remont": kuchnia sercem przestronnego wnętrza w loftowym stylu

Metamorfoza salonu z kuchnią z 4. odcinka 5. sezonu "Zgłoś remont" (mieszkanie Małgosi i Arka)

W 4. odcinku 5. sezonu "Zgłoś remont" Krzysztof Miruć zajął się wysokim pokojem w mieszkaniu Małgosi i Arka z Jabłonnej. Nijakiemu i niefunkcjonalnemu wnętrzu nadał styl loftowy i sprawił, że wszystko znalazło się na swoim miejscu.

Gdy Małgosia i Arek, bohaterowie 4. odcinka "Zgłoś remont", rozglądali się za mieszkaniem i po raz pierwszy weszli do tego, które znaleźli w Jabłonnie, byli zachwyceni przestrzenią, jaką w nim zobaczyli. Dwupoziomowa nieruchomość z antresolą i sufitem wysokim na niemal 6 metrów mogła zrobić wrażenie. Szybko jednak okazało się, że remont tego wnętrza to niemały wyczyn. Para poprosiła więc o pomoc Krzysztofa Mirucia, który w projekcie nowej aranżacji tego wnętrza postawił na kuchnię jako serce domu. Poprzednia miniaturowa i niefunkcjonalna kuchnia kompletnie nie spełniała potrzeb 5-osobowej rodziny.
Po remoncie, który pochłonął niemal 70 tys. złotych, po starym salonie nie został nawet ślad. Nowy, loftowy wystrój idealnie wpisał się w wyjątkową przestrzeń. Kamień na ścianach zastąpiły nowoczesne szafki z matowymi frontami. Część wypoczynkowa zyskała wiele punktów świetlnych, a kanapa odzyskała dawną świetność.
Kuchnia, podzielona na dwie części, jest teraz przestronna i funkcjonalna. Duża lodówka stanęła w nowym miejscu.
Zobaczcie zdjęcia z tej metamorfozy!
Zainspirujcie się i obejrzyjcie produkty podobne do użytych w realizacji:

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa