Zobacz wnętrza wszystkich domów z programu "Projektantki na start"

Projektantki na start - od lewej: Leanne Ford, Jasmine Roth, Mina Starsiak-Hawk i Alison Victoria
Projektantki na start - od lewej: Leanne Ford, Jasmine Roth, Mina Starsiak-Hawk i Alison Victoria
Za nami 1. sezon programu "Projektantki na start", w którym rywalizowały 4 projektantki znane z HGTV: Leanne Ford, Jasmine Roth, Alison Victoria i Mina Starsiak-Hawk. Zobaczcie wnętrza urządzonych przez nich domów!

W programie "Projektantki na start" cztery znane Wam z naszej anteny amerykańskie projektantki rywalizowały, przez miesiąc wykańczając identyczne domy na tym samym osiedlu w Kalifornii. Celem było uzyskanie jak najwyższej wyceny domu. Po miesiącu prac jury - profesjonalni agenci nieruchomości pod przewodnictwem Drew Scotta zdecydowali, że najwięcej po remoncie zyskał dom Jasmine Roth. Ta projektantka znana Wam z programu "Poczuj się jak w domu" postawiła sobie za cel stworzenie domu dla rodziny. Stąd też jej dom jest najbardziej funkcjonalny i np. jako jedyny posiada basen.

W kompletnie inną stronę poszła Leanne Ford, która zdecydowała się konsekwentnie dom urządzać według swojego, bardzo charakterystycznego, minimalistycznego stylu. Udało jej się wygrać pierwszy odcinek, w którym projektantki aranżowały główną sypialnię i łazienkę. W kolejnych odcinkach jurorzy również zachwycali się jej wnętrzami, ale byli nieco sceptyczni co do ich funkcjonalności i tego, czy spodobałyby się przeciętnemu klientowi z Kalifornii.

Dom Jasmine Roth
Jasmine zmieniła frot domu za pomocą dekoracyjnego klinkieru i usypanych z kamieni schodków.
Jasmine jako jedyna zdecydowała się na zainwestowanie w basen.
Na podłodze, na drzwiach, a na nawet na suficie! Jasmine wie, że kliencie kochają drewno, które niezaprzeczalnie ociepla wnętrza i nadaje mu "przytulnego" charakteru.
W holu Jasmine wstawiła półki na wymiar, na których każda rodzina pomieści pamiątki czy fotografie.
+17
Zobacz galerię

Dom Jasmine Roth

O swoim stylu nie zapomniała też Alison Victoria, która na co dzień mieszka i pracuje w Chicago. Jej "chicagowski" styl jest widoczny w całym urządzonym przez nią domu, a zwłaszcza w salonie. Alison, jako prowadząca program "Walka o kuchnię" postawiła sobie za punkt honoru zwycięstwo w odcinku, w którym urządzane były kuchnie - i udało jej się to!

Dom Leanne Ford
Leanne postawiła na stonowane kolory elewacji, korespondujące z wnętrzem.
Po przekroczeniu progu domu Leanne można poczuć się bardziej jak w Prowansji niż w sercu Kalifornii!
Już na wejściu gości witają rośliny, które będą powtarzać się w całym domu.
Gabinet ma bardziej elegancki i klasyczny wygląd niż reszta domu.
+15
Zobacz galerię

Dom Leanne Ford

Zwycięstwem w żadnym odcinku nie może niestety pochwalić się Mina Starsiak-Hawk, ale jej dom został wyceniony jedynie o 15 tysięcy dolarów mniej niż zwyciężczyni - Jasmine (1 020 000 dolarów wobec 1 005 000 dolarów u Miny).

Dom Alison Victorii
Alison użyła głównie roślin, by zmienić wygląd frontowej części domu.
Miedź (naklejana na przedmioty w postaci cienkiej folii) to motyw, która przewija się w niemal całym domu Alison. Nic dziwnego, że ten materiał wykorzystała również na frontowych drzwiach.
Sztuka nowoczesna połączona z opalizującą na złoto miedzią tworzą wrażenie wielkomiejskiego luksusu.
Alison pochodzi z Chicago i tam pracuje jako projektantka. W konkursowym domu przemyciła wiele elementów charakterystycznych dla swojego chicagowskiego stylu.
+11
Zobacz galerię

Dom Alison Victorii

Zobaczcie zdjęcia wszystkich domów i napiszcie, który podobał Wam się najbardziej!

Dom Miny Starsiak-Hawk
Dzięki wsparciu mamy, zapalonej ogrodniczki, dom Miny stał się najbardziej zielony od frontu.
Mina odświeżyła hol, zmieniła podłogę i dodała galerię zdjęć, którą nowy właściciel będzie mógł spersonalizować.
W salonie połączonym z patio Mina postawiła na funkcjonalność - kominek został obudowany półkami, dzięki czemu w pomieszczeniu jest sporo miejsca do przechowywania. Drugi kominek znalazł się na tarasie.
Centralnym punktem tarasu Miny jest kominek i oryginalna dekoracja ze starej dzieży kupionej na pchlim targu.
+11
Zobacz galerię

Dom Miny Starsiak-Hawk

podziel się: