Inspiracje ze "Zgłoś remont": pierwszy odcinek już w sobotę!

Krzysztof Miruć | Zgłoś remont, sezon 6
Poznajcie bohaterów 1. odcinka 6. sezonu "Zgłoś remont"!
Już w sobotę 10 października zapraszamy Was na pierwszy odcinek nowego, 6. sezonu programu "Zgłoś remont". Jak zwykle, nie zabraknie w nim inspiracji!

Bohaterami pierwszego odcinka nowego sezonu programu Krzysztofa Mirucia są Asia i Mateusz. Tworzą parę od 10 lat. Najbardziej lubią spędzać czas z ludźmi i podróżować. Mieszkają w niewielkim mieszkaniu, w którym wszystko od początku robili sami. Mają piękny salon, ale ich problemem jest kuchnia, która jest otwarta i kompletnie nie pasuje do reszty mieszkania. Dziwna konstrukcja podestu, zdecydowanie za mało szafek do przechowywania, brak blatu roboczego. To wszystko sprawia, że gotowanie, które tak lubi Asia staje się wyzwaniem... Do tego dochodzi przedpokój i łazienka. Tu również wszystkie rzeczy stoją na wierzchu. Nie ma miejsca, żeby schować kurtki i buty, a w łazience kosmetyki i detergenty. Potrzebują pomysłu, jak na niewielkiej przestrzeni pochować wszystkie swoje rzeczy.

W kuchni Krzysztof Miruć zmieni dosłownie wszystko - stare, nienadające się do użytku szafki wymieni na nowe, z wyjątkowo głębokimi blatami. Usunie dziwny podest i wstawi nowe sprzęty AGD. Urządzi też kącik jadalniany ze stołem i krzesłami. W łazience znajdą się meble na wymiar, które ułatwią przechowywanie kosmetyków, ale też... niezbyt estetycznych, choć potrzebnych w łazience akcesoriów. Salon zyska na wyglądzie dzięki tekstyliom (roletom i poduszkom) oraz nowemu oświetleniu. Krzysztof wybrał m.in. lampkę połączoną z osłonką na doniczkę. To świetny pomysł na to, by nawet na niedużym biurku lub stole znalazło się miejsce na roślinę!

Jeśli spodobała Ci się ta lampa, być może spodobają Ci się inne w tym stylu:

Oglądajcie 1. odcinek "Zgłoś remont" 10 października o 22:00! Tego dnia na polskim rynku zadebiutuje nowa aplikacja mobilna Insbay, która powstała we współpracy z kanałem HGTV. Dzięki niej, będzie można przyjrzeć się aranżacjom wnętrz z programu "Zgłoś remont" oraz kupić artykuły, które pojawiły się w 4. i 5. sezonie. Znajdą się tam również finałowe metamorfozy z najnowszej serii.

Widzowie będą mieli łatwy dostęp do ponad 600 produktów, możliwość stworzenia własnej wirtualnej przestrzeni, dodawania rzeczy do listy ulubionych oraz tworzenia kolaży. Aplikacja będzie dostępna za darmo w systemach iOS i Android, w Polsce.

podziel się: