Inspiracje ze "Zgłoś remont": salon bez stylu? Pomysł na aranżację z efektem "WOW"

Ściana medialna jak płynąca woda
Zgłoś remont: salon Eweliny i Marcina po metamorfozie
Jak pusty salon bez charakteru zmienić w taki, który będzie podziwiany przez gości? Zobaczcie pomysł Krzysztofa Mirucia z 4. odcinka 6. sezonu "Zgłoś remont"!

Salon to serce domu, pomieszczenie, w którym najwięcej czasu spędzają domownicy i do którego zapraszani są goście. To wnętrze powinno więc być naszą wizytówką, pokazującą charakter domowników, ale też... robić wrażenie na gościach.

Efekt "WOW" to dokładnie to, o co chodziło Ewelinie i Marcinowi, bohaterom 4. odcinka "Zgłoś remont", gdy o pomoc w remoncie salonu - nowego w nowym domu - poprosili Krzysztofa Mirucia. Wnętrze przypominało bardziej dziecięcą bawialnię niż pokój, w którym czas spędzają dorośli. W tym dużym pokoju brakowało kącika jadalnianego i miejsca do relaksu z prawdziwego zdarzenia.

Po remoncie po pełnym zabawek pustawym salonie nie pozostał nawet ślad. Teraz wnętrze lśni eleganckim blaskiem i zachęca do wypoczynku na wygodnej sofie, która razem ze stolikiem kawowym i ścianą medialną (telewizorem i szafką RTV ze specjalną wentylacją) tworzy idealny kącik relaksu dla kinomana i fana gier.

Część jadalniana już nie straszy pustką, ale cieszy oko dużym, rodzinnym stołem projektu Krzysztofa Mirucia i idealnie dobranymi do niego tapicerowanymi krzesłami. Kącik jadalniany został oświetlony kompozycją designerskich lamp.

Strefy wydziela subtelny metalowy regał wykonany przez Mateusza. Całość spajają srebrne meble wykonane przez Emila i dodatki. Teraz to wnętrze wygląda tak, jak wymarzyli to sobie bohaterowie!

Zgłoś remont: salon Eweliny i Marcina po metamorfozie
Krzysztof Miruć połączyć srebrny panel ścienny imitujący fale na wodzie z czarną lakierowaną płytą w połysku.
Pod telewizorem znalazła się wykończona tą samą płytą co ściana szafka RTV zrobiona przez Emila.
Duży narożnik wbrew obawom Eweliny i Marcina nie zagracił wnętrza - za to stworzył idealny kącik do relaksu.
Krzysztof Miruć do salonu Eweliny i Marcina wybrał lekki w formie stolik kawowy.
+4
Zobacz galerię

Zgłoś remont: salon Eweliny i Marcina po metamorfozie

Oświetlenie w tym stylu:

podziel się: