Inspiracje ze "Zgłoś remont": to połączenie kolorystyczne jest nieśmiertelne!

Zgłoś remont
"Zgłoś remont": to połączenie kolorystyczne jest nieśmiertelne!
Czerń i szarość z dodatkiem złota to zestawienie kolorów, które sprawdzi się w różnych stylach dekoracji wnętrz. Zobacz, jak wygląda w stylu nowojorskim!

Nie każdy z nas jest urodzonym projektantem wnętrz i potrafi łączyć kolory tak, by wyglądały dobrze. Tym z Was, którzy mają problem z decyzją, jakie barwy wybrać do salonu, podpowiadamy - te, które są "bezpieczne" i zawsze będą modne.

Jednym z takich nieśmiertelnych zestawień kolorystycznych jest połączenie czerni, szarości i złota. Te kolory mogą występować w różnych stylach dekoracji wnętrz - od glamour, przez nowojorski, na który zdecydował się Krzysztof Miruć w 5. odcinku programu "Zgłoś remont", po industrialny.

W projekcie Krzysztofa szara kanapa w salonie została dopasowana kolorystycznie do pasa na ścianie. Jego brzeg pomalowano na czarno, a w tym właśnie kolorze są leżące na kanapie poduszki. Ozdobione są one złotą lamówką i dekoracją w kształcie żuka, co nawiązuje do złotej lampy wiszącej nad stojącym niedaleko kanapy stołem. Przy nim natomiast stanęły cztery szare, tapicerowane krzesła z ciekawymi, giętymi i zachodzącymi na oparcie nóżkami w kolorze złotym. Inne dodatki - jak lustro czy kolibry na ścianie również utrzymane są w wybranym zestawieniu kolorystycznym. Tym sposobem wszystko do siebie pasuje i tworzy dobrze skomponowaną, elegancką całość!

podziel się: