Dariusz Wardziak

Nasz doskonały stolarz Dariusz Wardziak, znany z takich programów jak „Darek Solo” czy „Dorota inspiruje” już nie raz udowodnił, że praktycznie z niczego potrafi stworzyć prawdziwe cudeńko. Zwykle jego dzieła trafiają do wnętrz, ale naszemu artyście nieobce również akcesoria ogrodowe. W programie „Dzień Dobry TVN” stolarz pokazał jak w prosty sposób zapewnić swojemu dziecku dobrą zabawę na długie godziny. Dziennikarce Kasi Jaroszyńskiej pokazał jak zrobić piaskownicę „zero waste”. Nasz prowadzący zachęcał, żeby zaprosić dzieci do wspólnej konstrukcji. - Zachęcałbym, żeby bawić się razem z dziećmi. To są tylko wkręty, dzieci sobie krzywdy nie zrobią. Niech same też kreatywnie zbudują tę piaskownicę. Niech mają pomysły swoje – namawiał. A do tej zabawy potrzebne będą oprócz wkrętów jedynie deski.
Ogrodowa piaskownica DIY

Dariusz Wardziak - stolarz z ponad 20-letnim doświadczeniem, starający się uciekać od szablonów i wdrażać własne pomysły, aby w niepowtarzalny sposób zmieniać wnętrza swoich klientów. W pracy największą przyjemność oprócz materializowania pomysłów sprawia mu różnorodność zadań i kontakt z ludźmi, dla których wykonuje swoje projekty. Chęć do tworzenia oryginalnych mebli odziedziczył po dziadku, który również zajmował się stolarstwem. Obecnie Darek prowadzi własną stolarnię, w której przygotowuje meble na zamówienie klientów.

Darek znany jest ze współpracy z Dorotą Szelągowską przy programach takich jak: "Dorota was urządzi", "Domowe rewolucje" i "Polowanie na mieszkani", gdzie wspólnie tworzą niezwykłe meble i zabudowy.

podziel się: