Maciej Mindak, Karolina Szwarc i Konrad Łaszewski

Maciej Mindak z branżą nieruchomości związany jest od 2008 roku. Pierwsze doświadczenia zdobywał w sektorze mieszkaniowym, pracując zarówno przy transakcjach wynajmu, jak i sprzedaży. Już w pierwszym miesiącu działalności udało mu się sprzedać pierwsze mieszkanie, a praca szybko przerodziła się w pasję i chęć samodoskonalenia się.
Poszerzał swoją wiedzę o nieruchomościach, uczestnicząc w licznych szkoleniach organizowanych prze Polską Federację Rynku Nieruchomości, a uzupełnienie praktyki zawodowej i odbywanych kursów stanowiły studia w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie, na kierunku - ekonomia. Znajomość języków obcych - angielskiego, włoskiego, francuskiego i niemieckiego, ułatwiła mu rozpoczęcie pracy na rynku wynajmu i sprzedaży nieruchomości mieszkalnych dla zagranicznych klientów instytucjonalnych. Zajmuje się także obrotem nieruchomości komercyjnych i ziemią.
Maciej od ponad 20 lat jest zapalony motocyklistą. Każdą wolną chwilę spędza jeżdżąc lub przerabiając swoje jednoślady.
Karolina Ancerowicz-Szwarc jest licencjonowaną agentką nieruchomości, która od kilku lat z powodzeniem działa na rynku nieruchomości. Już podczas studiów w Warszawie dorabiała sobie pracując w agencji, która zajmowała się wynajmem powierzchni biurowych. Po ukończeniu wydziału politologii na Uniwersytecie Warszawskim przeprowadziła się do Trójmiasta, gdzie przez zupełny przypadek odkryła, czym chce się zajmować w życiu. Znajomi poprosili ją o pomoc w wynajmie kilku mieszkań, których byli właścicielami. Okazało się, że Karolina nie tylko wzorowo wywiązała się z powierzonego jej zadania, ale odkryła również, że ta praca przynosi jej olbrzymią satysfakcję. Wtedy postanowiła, że właśnie z nieruchomościami zwiąże swoje życie zawodowe. Znalazła pracę w jednej z najbardziej renomowanych agencji nieruchomości w Sopocie oraz intensywnie zaczęła kształcić się w tym kierunku. Przeszła serię szkoleń a następnie uzyskała licencję pośrednika obrotu nieruchomościami. Zajmuje się sprzedażą oraz wynajmem mieszkań, domów oraz lokali usługowo-handlowych. Od kilku miesięcy prowadzi własną agencję nieruchomości. Prywatnie Karolina jest wielką miłośniczką psów, w szczególności rasy shih tzu. Jest szczęśliwą posiadaczką dwóch pupili tej rasy.
Konrad Łaszewski jest licencjonowanym agentem nieruchomości, którego przygoda z nieruchomościami zaczęła się w 2014 r., gdy podczas wizyty w biurze sprzedaży dewelopera stwierdził, że właśnie tym chciałby się zająć. Od tego czasu wszystko potoczyło się błyskawicznie. Dwa miesiące później zaczął pracę w agencji nieruchomości, niecały rok po tym wydarzeniu uzyskał Licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i otworzył własne biuro. Od tego czasu działa z sukcesami na rynku warszawskim, czynnie uczestnicząc w Warszawskim Stowarzyszeniu Pośredników Obrotu Nieruchomościami. Klienci cenią go za jego szczerość, uczciwe podejście oraz profesjonalizm. Jest młody, dynamiczny oraz zaangażowany. Nie boi się nowych wyzwań. Swój sukces zawdzięcza bardzo dobrej znajomości rynku i analitycznemu umysłowi. Wyróżnia go profesjonalizm i niezwykły talent do negocjacji. W najbliższym czasie rozpoczyna studia podyplomowe z zakresu Wyceny Nieruchomości w celu wzbogacenia swojej wiedzy, która pomoże mu w lepszej obsłudze klienta. Następnie planuje uzyskanie uprawnień Rzeczoznawcy majątkowego. Specjalizuje się w sprzedaży domów i mieszkań w Warszawie i okolicznych miejscowościach.