Maja Popielarska

Nasza ulubiona specjalistka od ogrodów.

Od 2004 roku prowadząca program „Maja w ogrodzie". Maja Popielarska to absolwentka SGGW, gdzie specjalizowała się w architekturze krajobrazu. Jest związana z TVN i TVN24 od 1999 r.
"Kocham podróżowanie i poznawanie. Uwielbiam przyglądać się światu w skali mikro, poznawać przyrodę. Czytać i rozmawiać. Uczę się chronić zdrowie i trochę naprawiać. Najwięcej czasu poświęcam ogrodom, poszukując pięknych ogrodów wszelakich, od naturalistycznych po bardzo uporządkowane." Bo Maja Popielarska to pasjonatka magicznego i urzekającego świata ogrodów. Od najmłodszych lat zafascynowana ich niezwykłym bogactwem i obfitością. Jaśminowiec, floksy, bez...
Wystarczy już sam ich zapach, aby przywołać ciepłe wspomnienia dzieciństwa i ogrodu jej dziadków, pełnego tajemniczych i niezwykłych zakamarków. To właśnie tam zaczęła się miłość Mai Popielarskiej do ogrodów, do przyrody. Szum traw, niezwykłe zapachy, śpiew ptaków i bogactwo barw - to tylko niektóre walory tych uroczych miejsc, często niewielkich, które mogą zmienić codzienne życie. To one przenoszą w inny, radosny i przyjazny świat, w którym łatwiej oderwać się od tempa, codziennego napięcia i przenieść się w niesamowitą krainę. I co ważne tej zmiany można dokonać własnoręcznie z podpowiedziami Mai Popielarskiej. Oprócz pięknych aranżacji ogrodowych, doskonale zna się na tworzeniu warzywników, a pomysłami chętnie się dzieli w swoim programie.
"Nowa Maja w ogrodzie" to program stacji HGTV, w którym znajdziesz pomysły na to, jak zmienić ogród, a dzięki temu również życie i jego wartość – poprawić zdrowie, czerpać z tego radość i przyczynić się do mądrych zmian w otaczającym krajobrazie.