Mirella Firchał-Kępczyńska i Marcin Kępczyński

Światowe targi designu w Mediolanie to jedna z najważniejszych imprez tego typu dla wszystkich projektantów wnętrz. Nie zabraknie tam naszej "Pary w remont", czyli Mirelli i Marcina Kępczyńskich. Małżeństwo już od kilku lat gości na tych targach i zawsze wraca z głową pełną pomysłów. Co prawda, nagrania do 2. edycji ich programu już się kończą, ale być może inspiracje będą mogli wykorzystać w sezonie trzecim :)
Małżeństwo, które tworzy zawodowo zgrany duet projektowo-remontowy. Mirella od 2007 roku jest inżynierem architektury i zajmuje się projektowaniem wnętrz. Marcin, po latach doświadczeń jako project manager, postanowił wesprzeć żonę w budowaniu wspólnego biznesu. Teraz tworzą idealnie uzupełniającą się parę, która nie boi się żadnych wyzwań!
Prywatnie Mirella i Marcin to rodzice trójki dzieci, którzy czerpią pomysły z własnych doświadczeń, rosnących potrzeb i wielu przeprowadzek. Te doświadczenia i ich talent sprawiły, ze są mistrzami w projektowaniu wnętrz przeznaczonych dla rodzin.