Jesień w HGTV: remonty, ogródki, nieruchomości, nowości polskie i zagraniczne

Krzysztof Miruć, Zgłoś remont
Krzysztof Miruć, Zgłoś remont
Źródło: TOMASZ URBANEK
Dwie polskie nowości, kilka zagranicznych, a także nowe sezony Waszych ulubionych programów - to wszystko znajdzie się w naszej jesiennej ramówce, która rusza już we wrześniu!

HGTV to skrót od "Home & Garden Television", więc w naszej stacji telewizyjnej nie może zabraknąć programów o domach i ogródkach. Jesienią na naszej antenie zobaczycie więc nowe sezony dwóch programów remontowych: "Zgłoś remont" oraz "Pary w remont", dwóch o tematyce ogrodowej: "Polowanie na ogród" i "Nowa Maja w ogrodzie". Nie zabraknie też nowych odcinków programu o nieruchomościach "House Hunters - Poszukiwacze domów".

Krzysztof Miruć w 6. sezonie swojego programu "Zgłoś remont" w ramach ustalonego przez bohaterów budżetu, przeprowadzi całkowitą metamorfozę pomieszczenia lub mieszkania. Kto tym razem będzie miał szczęście pracować z Krzysztofem? Który remont pójdzie jak bułka z masłem? Czy zaproponowane przez prowadzącego rozwiązania spodobają się zleceniodawcom? Będziecie mogli się o tym przekonać, oglądając HGTV w soboty o 22:00 od 10 października.

Para w remont: Mirella i Marcin Kępczyńscy
Para w remont: Mirella i Marcin Kępczyńscy
Źródło: Bartosz Krupa

Ze swoimi pomysłami na metamorfozy wnętrz jesienią wrócą Mirella i Marcin Kępczyńscy z programu "Para w remont". Będą zmieniać kolejne salony, sypialnie i pokoje dziecięce, mając na to 3 dni i 10 tysięcy złotych. Takie same warunki będzie musiał spełnić Dominik Strzelec, który jednak zamiast mieszkań zmienia niewielkie przydomowe ogródki. Nowy sezon jego programu "Polowanie na ogród" rusza już 6 września o 10:30!

Wcześniej, bo już 3 września o 22:00, wystartuje nowy sezon programu "House Hunters - Poszukiwacze domów".Maciej Mindak, Karolina Szwarc i Konrad Łaszewski - profesjonalni agenci nieruchomości - wkraczają do akcji po raz ósmy!

W niedzielne poranki także we wrześniu będziecie mogli oglądać premierowe odcinki wyjątkowego programu "Nowa Maja w ogrodzie". Zapraszamy na wyjątkowy spacer z Mają Popielarską po najpiękniejszych ogrodach w Polsce i nie tylko!

Jesienią na naszej antenie zobaczycie też dwa nowe polskie programy - "Pomysłowe projekty" z Iwoną Durką i "Nieoczywiste miejsca" Kasi Jaroszyńskiej. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Zarobić na remoncie z Tarekiem
Zarobić na remoncie z Tarekiem

Zagraniczna oferta programowa HGTV również wygląda obiecująco. Znalazło się w niej kilka nowości: "Zarobić na remoncie z Tarekiem" ze znanym Wam prowadzącym Tarekiem El Moussą (premiera 1 września o 22:00), "Projektantki na start" (premiera 9 września o 22:00) - program, w którym zobaczycie rywalizację czterech znanych Wam architektek: Leanne Ford, Jasmine Roth, Miny Starsiak Hawk i Alison Victorii, "Dom potrzebny od zaraz" (premiera 2 września o 23:00) oraz "Wymarzony dom w 100 dni" (premiera 7 września o 22:00).

Jesienią zobaczycie też nowe sezony popularnych amerykańskich programów: "Moje miasto, mój dom" (premiery w niedziele o 22:00), "Na dobrych fundamentach" oraz "Nowe życie nad Morzem Śródziemnym".

Źródło zdjęcia głównego: TOMASZ URBANEK

podziel się: