Ekipa HGTV w komplecie na jesiennej konferencji ramówkowej grupy TVN Discovery

Prowadzący HGTV na konferencji
Wejście gwiazd HGTV i innych kanałów lifestylowych na konferencję ramówkową TVN Discovery

Stacja HGTV należy do grupy TVN Discovery, więc naszych przedstawicieli nie mogło zabraknąć 22 sierpnia na konferencji prezentującej ofertę programową grupy na jesień 2019 r. Nasza stacja miała wyjątkowo mocną reprezentację, bo na tzw. ramówce pojawili się przedstawiciele wszystkich programów, które pokażemy jesienią.

"Domowe rewolucje", na których nowy sezon zapraszamy 6 września, reprezentowała Dorota Szelągowska, Marika Jóźwiak i Darek "Stolarz" Wardziak.

Na konferencji nie mogło zabraknąć Krzysztofa Mirucia, którego teraz możemy oglądać w "Weekendowej metamorfozie", a od października w 5. sezonie "Zgłoś remont".

"House Hunters - Poszukiwaczy domów" reprezentował agent nieruchomości Maciej Mindak, z którym w programie zamiennie występują - tym razem nieobecni na konferencji - Karolina Szwarc i Konrad Łaszewski.

HGTV to nie tylko programy o wnętrzach i nieruchomościach, ale też o ogrodach. Jesienią pokażemy Wam dwa programy o tej tematyce - "Polowanie na ogród" Dominika Strzelca i "Nową Maję w ogrodzie" Mai Popielarskiej. Nasi "ogrodnicy", tym razem w bardziej salonowych stylizacjach, również pojawili się na konferencji.

Zobaczcie zdjęcia naszych prowadzących!

podziel się: